loading
avisa carpet company

درباره شرکت فرش آویسا کاشان

معرفی شرکت فرش آویسا

صاحب امتیاز : علی صدوقی

شرکت فرش آویسا کاشان که یکی از شرکت های فعال در صنعت تولید فرش ماشینی در کاشان می باشد، در سال 1391 تأسیس شد؛ مدیران این مجموعه که دارای سابقه طولانی در زمینه صنعت فرش ماشینی میباشند، توانسته اند با تولید انواع محصولات پشمی و ابریشمی(پلی استر فیلامنت) و اکرولیک جایگاه ویژه ای را در میان تولیدکنندگان این صنعت ایجاد نمایند.
این شرکت با ایجاد واحدی مستقل در سال 1392 جهت طراحی انواع نقوش سنتی و مدرن با رنگ آمیزی های بسیار متنوع توانسته انواع محصولات خود را بصورت سفارشی و خاص جهت صدور به بیش از 10 کشور منطقه خلیج فارس و آمریکا تولید نماید.

 

تاریخچه شرکت فرش آویسا کاشان

شرکت فرش آویسا کاشان متشکل از دو نام خانوادگی پدری و مادری به ترتیب به نام های صدوقی و مسعودی فر می باشد. خانواده ی پدری این شرکت به نام صدوقی در صنعت فرش ماشینی فعالیت داشتند و خانواده مادری این شرکت به نام مسعودی فر از طایفه ای بزرگ در شهرستان کاشان که در ابتدا صادر کننده محصولات خشکبار از کاشان به کشور مصر بودند و بعد از آن در حوزه ی نخ ابریشم و فروش فرش های دستباف فعالیت داشتند و پس از وارد شدن صنعت و تکنولوژی فرش ماشینی به این عرصه قدم نهادند و کارخانه ایمان را تأسیس نمودند. خانواده شرکت فرش آویسا کاشان با بهره گیری از دانش روز مهندسی دنیا و با کسب تجربه از این دو خانواده ی بزرگ تلاش می کند تا محصولاتی متفاوت از دیگران را به مشتریان خود عرضه دارد .