مقالات فرش

فرش آبرنگی

تصویر فرش آبرنگی

فرش آبرنگی از جدیدترین تولیدات صنعت فرش ماشینی در ایران است. این محصولات در شاخه فرش های فانتزی قرار می گیرند و انواع آن را می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش آویسا مشاهده نمایید.

فرش های ماشینی آبرنگی با طرح هایی از جمله ابر و باد، رنگین کمان، طیف رنگ موجود هستند و می توانند گزینه بسیار مناسبی برای اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی شما باشند.

فرش مدرن آبرنگی علاوه بر اینکه دارای قیمت مناسبی است، طراحی جذابی هم دارد و از این نظر گفتیم که مناسب برای قرار گیری در دکوراسیون منزل شما است.

فرش های آبرنگی به صورت مستقیم در کارخانه فرش آویسا به تولید می رسند. فرش های تولیدی کارخانه آویسا عموما دارای ویژگی های زیر است:

  • ظرافت و تراکم بالا
  • تنوع چشمگیر محصولات
  • کیفیت بافت و الیاف بالا

به این خاطر که ما به محصولات خود مطمئن هستیم، برای آن ضمانت نامه اصالت قرار داده ایم و شما می توانید فرش های آبرنگی را با ضمانت کیفیت و اصالت محصول تحویل بگیرید.

سفارش و خرید اینترنتی فرش آبرنگی از فروشگاه فرش آویسا

خرید اینترنتی فرش یک خرید جذاب برای شما خواهد بود. در این نوع خرید با محدودیتی مواجه نیستید و می توانید طرح های زیادی را ببینید و با یکدیگر مقایسه نمایید.

در فروشگاه اینترنتی فرش آویسا این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید، حال چه از نظر فنی و چه از نظر قیمتی باشد.

محصولات فرش فانتزی آبرنگی که سفارش می دهید در صورتی که حجم ارزش آن به بالاتر از 600 هزار تومان برسد، برای شما به صورت رایگان به درب منزل ارسال می شود