مقالات فرش

صفر تا صد خرید فرش صادراتی

خرید فرش صادراتی

خرید فرش صادراتی چگونه است؟

شما در زمینه پخش عمده فرش فرش ماشینی و خرید فرش صادراتی تا چه اندازه ای اطلاعات دارید؟ هدف ما از این مقاله آشنایی شما با چگونگی تجارت صادرات فرش ماشینی همچنین خرید عمده فرش است.

همه ما به این موضوع که فرش های ایرانی در همه دنیا دارای طرفداران زیادی می باشد واقف هستیم. ارسال فرش به سراسر جهان از طریق بسیاری از تولیدکنندگان فرش ماشینی ایرانی صورت می گیرد. پخش عمده فرش ماشینی  توسط تولیدکنندگان ایرانی بیشتر به کشورهای خلیج فارس صورت میگیرد.  در میان این تولیدکننده فرش صادراتی کاشان جزو مهمترین قطب هایی که به تولید فرش ماشینی و دستباف می پردازد.

 

فروش و صادرات فرش ماشینی

صادرات انواع فرش های کاشان

در شهر کاشان 5 شهرک صنعتی که بیشتر از 1200 تولید کننده فرش دارد که مشغول به فعالیت در زمینه فروش تکی و فروش عمده فرش ماشینی کاشان هستند به گونه ای که صادرات عمده فرش را به 40 کشور در دنیا را انجام می دهند. این فرش ها دارای تنوع در طراحی می باشند و فرش هایی که توسط تولیدکننده های فرش کاشان عرضه می گردد متناسب با سلیقه آن کشور تولید می شود که هر کشوری فرش های مختص به خود را دارد.

شهر کاشان حدود 80 درصد از صادرات فرش ایران را به خود اختصاص داده است. این تولیدکنندگان در کارخانه های خود جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های بافنده بافت فرش ماشینی را به کار میبرند همچنین با استخدام نیروی انسانی مجرب در حیطه تولید فرش ماشینی قادر به تولید فرش هایی با کیفیتی بی نظیر و مرغوب هستند و آنها را به سراسر دنیا صادر می کنند. ناگفته نماند که محصولات نساجی که مختص شهر کاشان است دارای محبوبیت بسیار زیادی در تمام دنیا است.

هر ساله تولیدکنندگان فرش ماشینی شهر کاشان در نمایشگاه فرشی به نام دموتکس که در کشور آلمان برگزار خواهد شد شرکت می کنند و فرش های بسیار با کیفیتی را در این نمایشگاه به عرضه می گذارند. این تولیدکنندگان ایرانی جزو معروف ترین برندهای فرش هستند و با حضور خود در این نمایشگاه به معرفی و ترویج دادن فرش های صادراتی کمک شایانی می کنند و سبب ترغیب بیشتر مردم به خرید فرش صادراتی می شوند.

 

فرش با کیفیت ماشینی برای صادرات

تفاوت فروش عمده فرش ماشینی با فروش تکی فرش ماشینی

تاجران فرش های ماشینی خرید فرش صادراتی را از کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی به صورت عمده انجام می دهند. خرید به صورت عمده سبب خواهد شد که فرش با قیمتی کمتر به دست عرضه کنند گان برسد چرا که این مغازه دارها خرید را در تعداد بالا و به صورت مستقیم از خود کارخانه انجام می دهند پس آشکار است که در مقایسه با خرید تکی فرش قیمت کمتری به فرش اختصاص داده شود. در خرید های تکی فرش به دلیل وجود دلال و واسطه ها قیمت فرش افزایش خواهد یافت.

دلیل فروش فرش صادراتی با قیمت عالی عرضه آن به صورت عمده است. همان گونه که اشاره شد خرید این نوع فرش ها به صورت عمده چون تعداد بسیار زیاد می باشد و عرضه کنند به صورت مستقیم و بدون وجود دلال و واسطه فرش را از خود کارخانه خریداری می کند قیمت آن نیز بسیار مناسب تر خواهد بود. یک مسئله تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت فرش کیفیت آن است. هر اندازه تراکم و تعداد شانه فرش بالاتر باشد نشان دهنده کیفیت بیشتر فرش است و قطعا برای خرید فرش با کیفیت بیشتر باید هزینه ای بیشتر پرداخت.

 

خرید عمده فرش

اگر قصد خرید عمده فرش به صورت اینترنتی یا حضوری دارید می توانید با واحد فروش شرکت فرش آویسا  که در زمینه فروش فرش های ماشینی کاشان که به صورت آنلاین فعالیت دارند ارتباط برقرار کرده و لیست قیمت عمده فروشی فرش تولیدی کاشان را دریافت کرده و یا به نشانی نمایشگاه ما به آدرس: کاشان، بلوار قطب راوندی، کوی حکمت 33، نبش افشان 21 مراجعه کرده و از طرح‌ها و نقشه‌های اختصاصی برای صادرات دیدن فرمایید.

شماره‌های تماس: 09133647713 – 09133605595

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *